Oferta handlowa


O firmie


Budynek firmyP.P.H. KORDUS Paweł Krzyk to polska firma produkująca dodatki pasmanteryjne. Firma powstała w roku 1990 i prowadzi działalność w Andrespolu, gminie przyległej do Łodzi od strony wschodniej.

Obecnie to nowoczesny zakład wytwarzający wszelkiego typu wyroby pasmanteryjne w technice tkania, dziania i plecenia. W swojej ofercie firma posiada taśmy, gumy i sznury o różnym zastosowaniu i dowolnych parametrach technicznych, w tym również wyroby z odblaskiem i tzw. "rzepy".

Nowoczesny park maszynowy umożliwia kompleksowe zaopatrzenie klientów w dodatki krawieckie, dodatki obuwnicze, dodatki bieliźniarskie, oraz dodatki kaletnicze.

Od wielu lat firma kieruje swoją ofertę również do producentów mebli tapicerowanych, firm introligatorskich, agencji reklamowych, oraz wszystkich tych , którzy w swojej działalności produkcyjnej wykorzystują pasmanterię tkaną, dzianą, lub plecioną.

Od roku 2003 firma produkuje także tasiemki satynowe, a od 2005 ekskluzywne taśmy bieliźniarskie elastyczne, koronki i gumokoronki, a od roku 2008 rozpoczeła produkcję taśm i sznurów żakardowych. 

P.P.H. KORDUS Paweł Krzyk współpracuje z wieloma firmami z Polski i Europy. Długoletnie doświadczenie firmy w produkcji dodatków tekstylnych świadczy o wysokim standardzie oferowanych produktów i dużej elastyczności w kwestii dostosowania oferty do potrzeb rynku. Przez cały okres działalności firmie udało się ugruntować pozycje liczącego się producenta pasmanterii, oraz zaufanego partnera w biznesie.